شماره تماس 02171038222

صفر تا صد خانه‌داری با جاروبرقی

صفر تا صد خانه‌داری با جاروبرقی

بعد از یک روز طاقت‌فرسا به خانه برمی‌گردیم و می‌بینیم که همه‌چیز به نظر نامرتب و شلخته می‌آید اما درواقع مدت زیادی از مرتب کردن محیط نمی‌گذرد، جالب اینجاست که حتی نمی‌توانیم به خاطر بیاوریم که چه زمانی دقیقا این اتفاق افتاده‌است، زیرا تا جاییکه به خاطر داریم همه‌چیز مرتب بوده‌است. اما آیا کسی به عمد این کار را کرده‌است؟معلومه که اینطور نیست! بلکه نکات ریز و درشتی در مرتب نگهداشتن منزل وجود دارد که مدت زمان بیشتری برای لذت بردن از فضای مرتب منزل به ما می‌دهد.

لوازم برقی در جهت آسان‌تر کردن انجام امور منزل تولید شده‌اند. برخی از آنها دارای قابلیت‌های منحصر به فردی هستند، و برخی نیز دارای کیفیت قابل اعتمادتری، اما در مجموع این تنوع زمانی مفهوم پیدا می‌کند که ما بتوانیم به درستی از این امکانات استفاده کنیم. و حتی گاهی بتوانیم روش‌های جدیدی برای استفاده بهینه از این لوازم کشف کنیم و تمامی این‌ها در جهت رسیدن ما به آنچه می‌پسندیم به راحت‌ترین حالت ممکن است.

از جمله پرکاربردترین لوازم خانه جارو برقی‌ها هستند که کمک بسیار شایانی در تمیز و مرتب نگهداشتن خانه به ما می‌کنند. با هم چند نمومه از بهترین کمک‌هایی که می‌توانیم از جاروبرقی بگیریم را بررسی می‌کنیم.جوش شیرین

در مقالات مختلف در خصوص استفاده‌های متفاوت جوش شیرین صحبت شده‌است، و همه ما به خوبی می‌دانیم که جوش شیرین قدرت زیادی در تمیز کردن محیط دارد. اما چطور می‌شود در خانه‌داری مدرن و امروزی از آن استفاده کرد؟

فرش و یا موکت به راحتی کثیف می‌شود و زمانیکه کثیف شده باشد بوی خوبی نمی‌دهد و خیلی نامحسوس محیط را نامرتب جلوه می‌دهد این موضوع در فضاهای کوچک بیشتر به چشم می‌آید. بنابراین خانه‌داری در خانه‌های کوچک‌تر نه تنها مهم‌تر است بلکه، بیشتر به کمک احتیاج دارد. برای داشتن فرش تمیز و خوش بو، بر طبق این دستور عمل کنید تا نتیجه دلخواهتان حاصل شود. به اندازه یک قاشق غذاخوری جوش شیرین را روی فرش پخش کنید و اجازه بدهید تا به مدت 10 تا 30 دقیقه روی فرش باقی‌بماند.

زیاد از حد از جوش شیرین استفاده نکنید و سعی کنید تا به صورت یکسان در همه جای فرش پخش کنید تا لایه‌ی نازکی از جوش شیرین روی فرش تشکیل شود. از جارو برقی استفاده کنید و تمامی پودر را از روی فرش جمع کنید. نگران پودر باقی‌مانده بر روی فرش نباشید، به مرور با هر بار جارو کشیدن  پودر باقی مانده  جمع می‌شود. البته جارو برقی بیشل با قدرت مکش فوق‌العاده این اطمینان را به ما می‌دهد که حتی پرزهایی که به مرور روی فرش جمع شده است را هم به داخل بکشد.

حتی کابینت‌ها

برخی از ما برای تمیز نگه‌داشتن جاهایی که دسترسی به آنها سخت‌تر است احتیاج به کمک داریم. نگران نباشید، دستمال و اسپری را کنار بگذارید و به جای آن سیم جارو برقی را به برق بزنید و به راحتی گرد و غباری که در کابینت و کشوها و درزها و جاهایی که حتی با دستمال هم نمی‌شود تمیز کرد چون دسترسی بهشون سخت‌تره، را در زمان کمتر و بسیار راحت‌تر تمیز کنید. و خب؛ می‌دانیم که قدرت و سرعت مکش جارو برقی بیشل بسیار بیشتر از انتظار عمل می‌کند.

دسترسی به مکان‌های غیر ممکن

مابین کیبورد کامپیوتر و یا لپ‌تاپ معمولا سخت‌ترین جا برای تمیز کردن گرد و غبار و حتی جمع شدن چربی است که در ماندگاری این غبار تاثیر گذارتر عمل می‌کند. در صورتیکه از جارو برقی قوی استفاده می‌کنید که جای نگرانی نیست. اما در غیر این صورت باز هم راه حل وجود دارد. از یک حوله نازک و تمیز استفاده کنید و به سر لوله جاروبرقی وصل کنید و روی کیبورد بکشید در این صورت همه گرد و غبار به حوله می‌چسبد و حسابی تمیز می‌شود.

جاروبرقی بیشل به دلیل رعایت کردن استانداردهای بین‌المللی و توجه به نیاز مصرف کننده، این موضوع را در نظر گرفته و درون محفظه جاروبرقی بخشی را برای قرار دادن چند سَری مختلف با شکل‌ها و کاربردهای متفاوت تعبیه و طراحی کرده است تا دسترسی به نواحی دور از دسترس برای ما آسان‌تر شود.

تخت خواب

بله درسته، یکی از جاهایی که می‌توانیم از جارو برقی استفاده کنیم روی تخت خواب است. شستن ملافه و روتختی به جای خود؛ گاهی بین دو وعده شستشو تخت خواب به تمیزی روز اول نیست ولی در حدی هم نیست که احتیاج به شستن داشته باشد اینجاست که این قهرمان آهنی به کار می‌آید. سری جارو برقی را حسابی تمیز کنید و روی ملافه‌ها و رو بالشتی‌ها بکشید و ببینید که مثل روز اول تمیز و مرتب می‌شود. البته از روش جوش شیرین هم می‌تونید استفاده کنید.

حیوان خانگی

در صورتیکه حیوان خانگی دارید یکی از بهترین راه‌هایی که می‌توانید اطمینان حاصل کنید که همه‌چیز مرتب است و اثری از موی حیوان خانگی شما بر روی سطوح باقی‌نمانده است. استفاده از جاروبرقی است که با قدرت مکش بالا تمامی سطوح را تمیز کرده و ما را در استفاده از سایر روش‌ها مصون می‌دارد. و البته این نکته را هم در نظر داشته باشید که جاروبرقی بیشل با استفاده از فیلتر  HEPA  بیشترین قدرت را در مکش و جذب ذرات بسیار ریز که چشم قادر به دیدن آن نیست را هم دارد و با استفاده از این فیلتر حتی می‌شود گفت که به نوعی هوار را هم تصفیه می‌کند. و حتی برای محیط‌های بزرگتر جارو برقی مدل BL-VC-2040 با قدرت مکش بسیار بالا و حجم مخزن بزرگتر می‌تواند بهترین کمک‌رسان در انجام امور روزانه باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *