شماره تماس 02171038222

درباره ما

شرکت آریا صنعت بیشل در سال 1385 در ایران تحت لیسانس بیشل تایوان به منظور تولید و واردات لوازم خانگی با شعار صداقت بهترین سیاست است و با تلاش در راستای ارائه محصولات با بهترین کیفیت تاسیس گردید تمام محصولات گروه بیشل دارای استانداردهای بین‌المللی است.

این شرکت دارای شبکه های گسترده ای از 500 تعمیرگاه و خدمات پس از فروش در اقصی نقاط میهن عزیزمان است که پاسخ گوی نیاز شما عزیزان می باشند.
شرکت آریا صنعت بیشل همواره کوشیده است تا با در نظر گرفتن استانداردهای بین‌المللی و دقت در انتخاب مواد اولیه مناسب محصولاتی با بالاترین کیفیت را تولید کند،  تنوع بسیار گسترده ای از لوازم خانگی کوچک و بزرگ و توکار ، از جمله فعالیت‌هایی است که بیشل با تمام تلاش خود انجام داده است. حضور در بیش از 15 دوره از نمایشگاه های بین‌المللی در اقصی نقاط ایران برای مقایسه با استانداردهای بین‌المللی، تشکیل کادری حرفه ای از افرادی مجرب و متعهد برای پاسخگویی به نیاز مشتریان از جمله فعالیت‌هایی است که در طول سالیان منجر به افزایش سطح رضایتمندی مصرف کنندگان گردیده است. تولید این محصولات در خط تولید کارخانه های بیشل در کشور تایوان با بالاترین سطح کیفیت نقطه‌ی عطفی در مقایسه با سایر محصولات ایجاد نموده است. خرسندیم که در این مسیر پر تلاطم همواره با نهایت تلاش و نکته سنجی رو به جلو در حرکتیم.