شماره تماس 02171038222

کاربردهای آبمیوه‌گیری چهارکاره

آبمیوه‌گیری چهارکاره

کاربردهای آبمیوه‌گیری چهارکاره

کاربردهای آبمیوه‌گیری چهارکاره : در دنیای امروز انتخاب مسئلهای حیاتی است به دلیل اینکه زمان طلای نایابی است که همه‌ی ما در جستسجو آن هستیم و هر آزمون و خطایی نهایتاً زمان و انرژی زیادی را از ما تلف می‌کند که لزوماً هم به نتیجه مطلوب ما منجرب نمی‌شود، بنابراین توجه به جزئیات و تحقیق و بررسی پیش از گرفتن هرگونه تصمیمی می‌تواند در نتیجه کار بسیار موثر باشد.

در خصوص انتخاب لوازم خانگی این موضوع از اهمیت بیشتری برخوردار است میزان استفاده و مدت زمان از آن بیشتر است و سر و کار ما نیز با آنها بیشتر خواهد بود.

آبمیوه‌گیری‌های چندکاره از جمله آن دستگاه‌هایی هستند که در طول سالهای اخیر مورد استقبال فراوانی قرار گرفته‌اند از این نظرکه مزایای بسیار زیادی برای مصرف کننده‌گان دارند.

کاربردهای آبمیوه‌گیری چهارکاره

تمایل ما برای استفاده از لوازمی که توانایی انجام چندکار را با هم دارند به دلیل اینکه وجود چند دستگاه فضای بیشتری را اشغال می‌کند و همچنین میزان انرژی مضاعفی که برای استفاده از هرکدام از این دستگاه‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد باعث می‌شود که در نهایت بی استفاده گوشه کابینت و یا آشپزخانه باقی بماند، اما لوازمی که چندکار را باهم انجام می‌دهند این مزیت را دارند که علاوه بر صرفه‌جویی در زمان و انرژی فضای کمتری را اشغال می‌کنند و معمولا از قدرت بیشتری نیز برای تامین انرژی مورد نیاز تمامی قطعات برخوردارند.
آبمیوه‌گیری چهارکاره بیشل که مجموعه‌ای آبمیوه‌گیری، خردکن، آسیاب، و مخلوط کن است انتخاب مناسبی در جهت رسیدن به مقاصدی که در نظر ما است، می‌باشد.
و البته که کار کردن با آن بسیار راحت‌تر و نیاز به زحمت زیادی ندارد.

روش استفاده از آبمیوه‌گیری چهارکاره

در ابتدا جایگیری قطعات تشکیل دهنده کالا را براساس دفترچه راهنما انجام دهید و دقت داشته باشید که تمامی قطعات مطابق با توضیحات موجود در دفترچه سرهم بندی کنید و از محکم بودن آن اطمینان حاصل نمائید.

آبمیوه‌گیری:

در آبمیوه‌گیری چهارکاره بیشل مدل BL-FP-010 دارای 16 قطعه مجزا است که هرکدام در جهت عملکرد بهتر کالا در کنار یکدیگر قرار گرفته‌اند. ویژگی مهم این آبمیوه‌گیری آن است که حلقه ورودی میوه به اندازه یک سیب کامل تعبیه شده است که سبب می‌گردد که نیاز به آماده‌سازی اولیه وجود ندارد. مورد دیگر که تفاوت زیادی ایجاد می‌کند حجم محفظه نگهدارنده تفاله است که حجم مناسبی را شامل می‌شود که از ایجاد وقفه در میان کار جلوگیری می‌کند.تیغه‌های قوی و بسیار تیز دستگاه به خوبی عمل کرده و آبمیوه خالصی را تهیه می‌کند. جدا شدن قطعات در آبمیوه‌گیری بیشل به قطعات به قطعات کوچکتر باعث می‌شود که شستشو آنها به مراتب آسان‌تر باشد.


مقاله مرتبط :صفر تا صد خانه‌داری با جاروبرقی


مخلوط‌کن:

در نظر بگیرید که بدون مخلوط‌کن، برای هم‌اندازه شدن تمامی مواد غذایی که می‌خواهیم تهیه کنیم می‌بایست به صورت جداگانه عمل کنیم و البته که زمان و انرژی برای این کار نیاز خواهیم داشت و در نهایت هم به نتیجه مطلوب نمی‌رسیم بنابراین استفاده از لوازمی که در انجام امور روزمره به ما کمک می‌کنند انتخاب منطقی‌تری به حساب می‌آید. تهیه انواع سس، خمیر اولیه و شمار فراوانی از مواد غذایی که نیاز به یکدست‌سازی مواد دارند را می‌توان با استفاده از مخلوط‌کن تهیه کرد.

قطعات مخلوط کن را با توجه به دفترچه راهنما سرهم‌بندی کنید. تمامی مواد را با هم بدون نیاز به آماده‌سازی اولیه در مخلوط‌کن بریزید و حتما از بسته بودن درب مخلوط‌کن اطمینان حاصل نمائید و سپس با استفاده از دکمه‌های روی دستگاه سرعت دستگاه را تنظیم کنید. دکمه کنترل سرعت در مخلوط‌کن بیشل به دلیل این وجود دارد که ترکیب‌ها با بافت‌های متفاوت به‌دست بیاید.

آسیاب:

موادی که می‌خواهید آسیاب کنید دارای بافت‌های متفاوتی هستند برخی از آنها سخت‌تر مانند گردو، برخی نیز بافت نرم‌تری دارند مانند مرغ پخته شده و یا دانه‌های سوماق و هل که برای استفاده در غذا آسیاب می‌شود. درهر صورت آسیاب بیشل با در نظر گرفتن تیغه مناسب هرنوع بافتی را که در نظر دارید، می‌توانید بدست آورید و البته نسبت به حجم مورد نیاز از پارچ و ظرفی که متناسب با نیازتان استفاده کنید.

خردکن :

هم‌اندازه بودن پیاز، خیار و هرنوع ماده غذایی که نیاز به خرد شدن دارد کار بسیار سختی است علاوه براین زمانیکه چشم بازمی‌کنیم و می‌بینیم که تمامی اطراف خودمان را پر از پوست و تکه‌های خرد شده، کرده‌ایم و در نهایتاً هم نتیجه چندان جالبی به‌دست نمی‌آید. با استفاده از دفترچه راهنما همراه با محصول تیغه و ظرف مناسب را انتخاب کنید تا یک سالاد شیرازی فوق‌العاده درست کنید خردکن بیشل مجهز به تیغه‌های بسیار تیز استیل ضد زنگ از آب انداختن موادی مانند گوجه فرنگی و پیاز جلوگیری می‌کند پس با خیال راحت استفاده کنید.


مقاله مرتبط : چرخ گوشت خانگی


کلمه کلیدی : کاربردهای آبمیوه‌گیری چهارکاره

یک پاسخ به “کاربردهای آبمیوه‌گیری چهارکاره”

  1. فربد گفت:

    آبمیوگیری خیلی مهمه که تمیز کردنش چقدر راحت باشه و کاملا قابل شستشو باشه چون اگه نشه شستنش خیلی سخته و پوست میوه توشون میمونه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *